MED TRUST - Váš odborník na cukrovku

O nás

Tri dobré dôvody, ktoré z nás robia silného partnera pre Vás: nápady, poradenstvo a služby.*

 

MED TRUST je váš kompetentný a spoľahlivý dodávateľ pre kvalitatívne potreby diabetikov na Slovensku.

S nami sú ľudia v centre nášho úsilia. V úzkej spolupráci so zodpovednými lekármi ponúkame používateľom našich produktov individuálne riešenia pre každú situáciu.

Náš tím zároveň podporuje rozsiahle služby pre ľudí pracujúcich v zdravotníctve v nemocničnom a ošetrovateľskom sektore, aby rýchlo a bezpečne zaviedol užitočné inovácie do každodenného lekárskeho života.

Sme radi, že ste dôveryhodným odkazom v oblasti zdravotnej starostlivosti.

 


O MED TRUST Austria

Spoločnosť MED TRUST založili v roku 1997 Silvia a Werner Trenkerovci a počas posledných 20 rokov sa rozrástla na viac než 70 trhov. Centrála našej spoločnosti sa nachádza v mestečku Marz/Burgenland, Rakúsko.

Zameriavame sa predovšetkým na našu značku Wellion. Prostredníctvom nej sme sa medzičasom po celom svete etablovali ako rakúsky výrobca zdravotníckych pomôcok a pomôcok pre diagnostiku in vitro v mnohých odvetviach zdravotnej starostlivosti, najmä so zameraním na diabetes. Sme veľmi radi, že sme považovaní za erudovaného a spoľahlivého partnera, ktorý neustále rozvíja inovatívne myšlienky. Náš cieľ zachovania kontinuity, integrity, férovosti a udržateľnosti sa odráža v našom špičkovom poradenstve a službách, ako aj v našich produktoch.

To je pravdepodobne dôvod, prečo sme dostali mnohé ocenenia, ako napr. cenu za inovácie spolkovej krajiny Burgenland 2016 (kategória "MSP" za "Wellion Mobil"); druhé miesto v kategórii Vedúce spoločnosti Rakúska 2010 (v rebríčku spolkovej krajiny Burgenland v kategórii Goldener Mittelbau); a umiestnenie v top 20 ocenenia STEP 2011, a to je len zopár príkladov.

* Najvyššia kvalita je pre nás samozrejmosťou.