Imprint


Zodpovednosť za obsah a copyright:
 
MED TRUST Handelsgesm.b.H.
Gewerbepark 10
7221  Marz
Rakúsko
 
Telefón  (+43) 02626 / 64 190
Fax  (+43) 02626 /  64 190 - 77
E-mail  office@medtrust.at  
 
Generálny riaditeľ: Werner Trenker
Obchodný register:  163015d
Okresný súd: Eisenstadt, Rakúsko
DRČ (Data Processing Registration Number): 0935859
IČ DPH  (VAT Identification Number): ATU 43445802
Člen WKÖ
 
Poznámka: Európska komisia poskytuje príležitosť riešenia sporov online prostredníctvom online platformy, ktorú prevádzkuje. Táto platforma je dostupná na http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Nie sme ochotní ani povinní zúčastniť sa postupu urovnávania sporov pred spotrebiteľským rozhodcovským orgánom.
 

Google Analytics:

Táto webová stránka používa Google Analytics, webovú analyzačnú službu spoločnosti Google Inc. ("Google"). Google Analytics používa "cookies", teda textové súbory, ktoré sa ukladajú do Vášho počítača a umožňujú analýzu používania webových stránok používateľmi.

Informácie produkované týmito súbormi o Vašom používaní tejto webovej stránky (vrátane Vašej IP adresy) sa prenášajú na server spoločnosti Google v USA, kde sa ukladajú do pamäte. Google tieto informácie použije na vyhodnotenie Vášho používania tejto webovej stránky, zostavenie hlásení o aktivitách na webovej stránke pre jej prevádzkovateľa a poskytovanie ďalších služieb spojených s používaním webovej stránky a internetu. Google tieto informácie môže poskytnúť tretím osobám v prípade, keď je to zákonom predpísané, alebo ak tretie osoby, poverené spoločnosťou Google, takéto dáta spracúvajú. Google nebude v žiadnom prípade uvádzať Vašu IP adresu do spojitosti s inými dátami Google. Používanie cookies môžete príslušným nastavením Vášho prehliadača odmietnuť. Berte však, prosím, na vedomie, že v takom prípade je možné, že sa nebudú dať využívať všetky funkcie tejto webovej stránky v plnom rozsahu. Používaním tejto webovej stránky dávate súhlas na spracovanie Vašich dát spoločnosťou Google vyššie opísaným spôsobom a na vyššie uvedené účely.

www.google.de/policies/privacy

Opt Out - Plugin

 

This website was implemented together with Koerbler.